Меню

Сходи

/ Сходи

Вартість сходів

Назва Од. вим. Ціна грн.
сходи дерев'яні м.п. від 7500
сходи з дерева та металу м.п. від 10500
сходи з металу м.п. від 9500
Сходи

Замовити сходи

Однією з найважливіших деталей інтер’єру в будинку є сходи. Крім візуальної складової, це функціональна конструкція і від якості її виконання безпосередньо залежатиме зручність користування. Наш магазин пропонує купити сходи для дому та інших приміщень за доступними цінами. Ми маємо великий досвід планування та виробництва сходів із різних матеріалів. Крім цього, ми зробимо 3Д візуалізацію виробу — і ви заздалегідь зможете оцінити, як саме ті чи інші сходи виглядатимуть у вашому інтер’єрі. Ціна сходів залежатиме від складності конструкції, розміру та обраного матеріалу, а також типу виробу. Про них і поговоримо. 

Які бувають сходи 

За конфігурацією прольотів сходи можна розділити на:

  • Маршові.
  • Спіральні.
  • Гвинтові.
  • Гусячий крок.

Ми пропонуємо замовити сходи всіх запропонованих варіантів, і порадимо вам оптимальне рішення для вашої оселі, дачі чи іншої будівлі. 

Маршові сходи – найуніверсальніший варіант для будь-якого приміщення. Вони практичні, зручні в процесі підйому та спуску та відрізняються довговічністю. Кожен з маршів має кілька ступенів – від 2-х до 15-ти штук, що робить конструкцію міцнішою та надійнішою. Підйом маршовими сходами відбувається під кутом 30-40 градусів щодо підлоги, по прямій траєкторії, а значить користуватися такими сходами буде зручно всім — дітям, людям похилого віку і навіть тваринам. Замовити якісні сходи маршового типу Ви можете у нашій компанії, недорого.

Спіральні сходи виглядають значно незвичайніше. Це криволінійна конструкція з центральною колоною, коли сходовий отвір має круглу або овальну форму. Така структура займає не багато місця, тому підходить для малогабаритних приміщень. У той же момент, спіральні сходи можуть стати справжньою окрасою заміського будинку або котеджу. Подібні конструкції доречні в холах великих будівель громадського користування торгових центрах, кінотеатрах, нічних клубах. Ми пропонуємо спіральні сходи недорого з попередньою 3д візуалізацією – так клієнт зможе заздалегідь оцінити, як саме виріб виглядатиме в приміщенні. 

Гвинтові сходи займають мало місця і просто незамінні в невеликих приміщеннях. Конструкція передбачає ряд щаблів, які кріпляться до центрального силового елемента – колони або стовпа. Виглядає така споруда вельми незвичайно, але підніматися нею варто з обережністю, дотримуючись за поручні. Зауважимо: людям похилого віку та дітям складно користуватися такими сходами, тварини практично не можуть підніматися за вказаною конфігурацією сходів.Та й заносити меблі або великогабаритні предмети на другий поверх гвинтом не вийде — варто заздалегідь обміркувати доцільність встановлення такої конструкції. В іншому — гвинтова конфігурація є вкрай корисною, коли потрібно заощадити цінний простір.

Гусячий крок дозволяє втиснути сходи у вкрай негабаритне приміщення. У такому виробі щаблі орієнтовані лише під одну ногу, прямий марш та великий кут нахилу забезпечує дуже скромні розміри сходів. Замовити сходи гусячий крок можна для маленьких кімнат, або, наприклад, горищного приміщення, яким користуються не регулярно.

Які матеріали сходів ми пропонуємо

Маючи великий досвід у проектуванні та виробництві сходів, ми пропонуємо клієнтам лише найкращі, на наш погляд, матеріали: 

  • Дерев’яні сходи вписуються в будь-який інтер’єр та кольорову гаму. Шляхетний природний матеріал – поза модою, тому буде актуальним завжди. Крім того, дерево відрізняється міцністю та екологічною безпекою.
  • Металеві сходи довговічніші за дерев’яні, і пристосовані до великих навантажень. Такі сходи підійдуть для приватного користування або встановлення у громадських місцях з великим трафіком – клубами, готелями, казино та ресторанами. 
  • Обшивка деревом бетонних сходів дозволить ушляхетнити міцний бетон, і надати йому будь-який візуальний ефект. Такі вироби підходять для капітальних сходів приватного та громадського користування. Перед початком виготовлення ми запропонуємо зробити 3Д візуалізацію сходів – і ви оберете найкращий варіант, оцінивши, як виріб виглядає наживо. 
Контакти
Київська обл., 08324, вулица Бориспільска, 89, Гора